Sociëteit het Forum

Neem contact op

Voor al uw vragen, opmerkingen of voorstellen kunt u altijd contact opnemen met ons bestuur. Ook voor het aangaan van zakelijke relaties staan wij altijd open en horen we graag wat we voor elkaar kunnen betekenen.

 

SENAATsenaat@svmaximus.nl
PRAESESLoes de Greeffpraeses@svmaximus.nl
VICE-PRAESESJesper Bonvicepraeses@svmaximus.nl
ABACTISAnouk van Rensabactis@svmaximus.nl
QUAESTORLeroy Spieringsquaestor@svmaximus.nl
ASSESSORChantal Brugelassessor@svmaximus.nl
   
ONDERSTEUNING
NETWERKCOMMISSIESanne Solnetwerk@svmaximus.nl
ACTIVITEITENCOMMISSIERobin Goossensactiviteiten@svmaximus.nl
MARKETINGCOMMISSIEEmmelie Remmersmarketing@svmaximus.nl
   

 

Loes de greef

Loes de greef

Praeses

Jesper Bon

Jesper Bon

Vice-praeses

Leroy Spierings

Leroy Spierings

Quaestor

Anouk van rens

Anouk van rens

Abactis

Chantal brugel

Chantal brugel

Assessor