Sociëteit het Forum

Neem contact op

Voor al uw vragen, opmerkingen of voorstellen kunt u altijd contact opnemen met ons bestuur. Ook voor het aangaan van zakelijke relaties staan wij altijd open en horen we graag wat we voor elkaar kunnen betekenen.

5 + 8 =

SENAATsenaat@svmaximus.nl
PRAESESJasper A.J. Riemenspraeses@svmaximus.nl
VICE PRAESESDamy Lenardsvicepraeses@svmaximus.nl
ABACTISChantal A.J. Brugelabactis@svmaximus.nl
QUAESTORCornelis Jumeletquaestor@svmaximus.nl
ASSESSORN/Aassessor@svmaximus.nl
ONDERSTEUNING
NETWERKCOMMISSIENora Poolnetwerk@svmaximus.nl
ACTIVITEITENCOMMISSIEThijs J. van Harenactiviteiten@svmaximus.nl
KAMP BETAHerriaan A. Franssenvoorzitter@kampbeta.nl
MARKETINGHerriaan A. Franssenmarketing@svmaximus.nl
Jasper A.J. Riemens

Jasper A.J. Riemens

Praeses

Damy Lenards

Damy Lenards

Vicepraeses

Cornelis Jumelet

Cornelis Jumelet

Quaestor

Chantal A.J. Brugel

Chantal A.J. Brugel

Abactis