Sociëteit het Forum

Neem contact op

Voor al uw vragen, opmerkingen of voorstellen kunt u altijd contact opnemen met ons bestuur. Ook voor het aangaan van zakelijke relaties staan wij altijd open en horen we graag wat we voor elkaar kunnen betekenen.

1 + 4 =

SENAATsenaat@svmaximus.nl
PRAESESChristian Jumeletpraeses@svmaximus.nl
VICE PRAESESCelien Hakvoortvicepraeses@svmaximus.nl
ABACTISInez de Bruijnabactis@svmaximus.nl
QUAESTORCharlotte Willekesquaestor@svmaximus.nl
ONDERSTEUNING
NETWERKCOMMISSIENora Poolnetwerk@svmaximus.nl
ACTIVITEITENCOMMISSIEThijs J. van Harenactiviteiten@svmaximus.nl
KAMP BETAHerriaan A. Franssenvoorzitter@kampbeta.nl
MARKETINGHerriaan A. Franssenmarketing@svmaximus.nl
Christian Jumelet

Christian Jumelet

Praeses

Celien Hakvoort

Celien Hakvoort

Vicepraeses

Charlotte Willekes

Charlotte Willekes

Quaestor

Inez de Bruijn

Inez de Bruijn

Abactis